AFCA

ADE Special 2.0

En voor de mensen die (nog) wakker zijn, hier weer even een opwarmertje.


Vandaag kun je weer vanaf 14:00 beginnen, hier de complete agenda:

Fit en Fruitig x Unlabeled : ADE Schouwspel
Stanislavski
00:00 – 06:00
Alle Farben / Ron Flatter / Lexer / Pitto / Mees Dierdorp / Weval / Danny Brouwer
Electronique ADE Showcase
VLLA
14:00 – 01:00
Special Guest / DJ Le Roi / Cosmic Cowboys / Mat.Joe
Audiophile Network Party
CUE Bar
15:00 – 20:00
Ankytrixx / Sanjay Dutta / Anish Sood / Bram Fidder / Priyanjana
Kiss & Connected Talent present: Casa Musica
Day 2 Room Control Records meet Klonckenstein
Rose’s Cantina
17:00 – 01:00
DJ Spen / Sean McCabe btb Groove Assasin / Seascape / Phil Asher / Yass / J.A.N / Dim Browski / mr Gibbs & more
Grey Men X Appelsap X Buma Rotterdam Beats ADE Get together & Chit Chat
Suzy Wong
17:00 – 20:00
TNO Soundsystem
Sushi dinner date with tralala & Katermukke
CMA Zaal
17:30 – 03:00
Nico Stojan / Daniel Zuur (Live) / Dirty Doering / Nicone & Sascha Braemer / August
Psychedelic All Night
Café Schuim
18:00 – 09:15
Hux Flux (Live) / Liftshift (Live) / Supergroover (Live) / Bionic (Live) / Riches / RDJ / Esta Polyesta / Haisu / Jay
Spooker Agency DJ’s & Drinks
Café Struik
18:00 – 01:00
Line-up to be announced
Pleinvrees & STRAF_WERK present:
ADE DEEPHOUSE SPECIAL
De Overkant
19:00 – 07:00
Noir / Laura Jones / Oliver Schories / Finnebassen / AKA AKA + Thalstroem / Adana Twins / Keinemusik / Amine Edge&DANCE
Mike Scot & Dvars present:
Stimulated Soul Label Night
Dvars
19:00 – 23:00
Lewis Ferrier / Richard Earnshaw / Sean McCabe
Plafonddienst (THU)
Sugar Factory
19:30 – 22:30
Liar / Tourist / Kastle
010 Bookings invites you to ADE Network Drink
Club NYX
20:00 – 22:00
Toren, Traum and urban art house present:
Blending Cultures
Toren
20:00 – 05:00
Dominik Eulberg / Ryan Davis (Live)/ Mononoid (Live) / Riley Reinhold / Urban Art House & Visuanetics
DJ-World presents:
Dutch Display
Luminaa
20:00 – 03:00
DJ Jeroenski / Marcella / Born To Funk / Rob Boskamp / Morinho / Bjorn Know-how / Benny Royal / Robbie Taylor
Official ADE Showcase
Rebel Bookings (NL) vs Sweettrade Bookings (BE)
CUE Bar
20:00 – 03:00
DJ Beyza b2b Audioknob / Knock / Hoge Toon / Moritz / Tom Da
Bespoke x Topbillin present:
The ADE Gathering
Suzy Wong
20:00 – 01:00
FS Green & MC Fit / Adje / Yung Felix / Fanny West
Wolffman presents:
ADE Wethouse special
Club Underground
21:00 – 05:00
Wolffman / Randy Katana / Dirty Dogz / Asino di Medico / Stay C / Sumo Hadji / Jockeyboys / Sam DeWit / Mike Lachman
Golden Key – Ibiza
Club ABE
21:00 – 04:00
Tube & Berger / Corey Gibbons / TFX / Quinten 909 / John Moss
Haïti Groove World Tour
Three Sisters Pub
21:00 – 03:00
Stefan Dabruck / Jay C / Danielle Diaz / Sean Finn / Sugarstarr / Sergio Flores / Plastik Funk / Jean Elan a.o.
Stereophonic and miniMarket showcase
Stereo/Market
Soho
21:00 – 04:00
Alfred Azzetto / Paolo Barbato / Eclectic Soul / Peter Borg / Stereophonic / Luca Effe a.o.
DGTL & Guy Gerber present:
Wisdom of the Glove
Scheepsbouwloods
21:30 – 07:00
Guy Gerber / Four Tet (Live) / DJ Koze / Martin Buttrich / Lee Burridge / Bill Patrick
ALDA Events presents:
10 years Armada – Armada Night
Escape Club
22:00 – 05:00
Armin van Buuren / Alexander Popov / Andrew Rayel / Cosmic Gate
Ad Infinitum ADE Special
Rhone Warehouse
22:00 – 06:00
Marco Faraone / Dale Howard / ONNO / De Sluwe Vos / Cleavage
ADEPT – ADE Special
Undercurrent
22:00 – 07:00
Shifted & Sigha – AVN/OSC / Jonas Kopp / Psyk / Abdulla Rashim (Live) / Dimi Angélis & Jeroen Search (Live) / Abstract
Awakenings
Carl Cox presents: Pure Intec
Gashouder
22:00 – 08:00
Carl Cox / Dosem (Live) / Jon Rundell / Marco Bailey / Nicole Moudaber
Conkrete Digital Label Night
Club BlinQ
22:00 – 03:00
David Penn / ATFC / Inaya Day / Soul Avengerz / Alfred Azzetto / Rob Boskamp / Lauer & Canard / Muzikfabrik
Dekmantel ADE
MC Theater / North Sea Jazz Club
22:00 – 06:00
Soul Clap / Wolf + Lamb / PillowTalk / No Regular Play / Todd Terje / Prins Thomas
UDC presents:
Diynamic ADE Showcase
Amsterdam Studio’s
22:00 – 07:00
Solomun / David August / H.O.S.H./ Kollektiv Turmstrasse / Stimming / Adriatique / Uner / Karmon / NTFO / DJ Phono
ADE boatseries
FACT & Voor Pampus Boatseries Day 1
De Ameland (Boat)
22:00 – 05:00
Redshape / Dense & Pika / Tripmastaz / Carlos Valdes / Brent Roozendaal / D-Ribeiro / Andre Buljat / Dokser
GRENADE
Little Buddha Amsterdam
22:00 – 05:00
David Moreno / D-Wayne / Fajah Lourens / DJ Jean
HOJA! Special Label Night
Supperclub
22:00 – 04:00
Pascal Morais / Carlos Mena / Jonny Miller / Kid Fonque / Shun Tyger / Andy Compton / D-Malice / Sef Kombo / Joonya T
I amtechno x Rara aves ADE Showcase
Ludwig
22:00 – 05:00
I amtechno: On/Off, La Vondèl, Keith Carnal, Roy El Kei Rara Aves: HDN, TWR72 & Secret Guest
Innervisions – Amsterdam Dance Event Special
TrouwAmsterdam
22:00 – 07:00
Âme (Techno Set) / Dixon / Recondite (Live) / Ten Walls (Live) / Gerd Janson (Techno Set)
Joris Voorn & Matthias Tanzmann present
Amsterdam Roest
22:00 – 06:00
Joris Voorn / Scuba / Breach / Matthias Tanzmann / Luna City Express / Kabale und Liebe & more
Koekoek ADE invites Get Physical
Odeon
22:00 – 10:00
Catz ‘N Dogz / Wankelmut / Steve Rachmad / M.A.N.D.Y.
Loco Dice & Friends
Elementenstraat
22:00 – 08:00
Loco Dice / Guti / Robert Dietz / Hector / Benny Rodrigues / Lauhaus / Anonym / Jeff Moore
Mark Knight & Toolroom Records present: TEN ADE Showcase
Panama
22:00 – 04:00
Mark Knight & Toolroom Records Present TEN – ADE Showcase
Memoria Recordings Showcase ADE Special
Amstelhaven
22:00 – 10:00
Martinez / Chris Tietjen / Hermanez / Egal 3 vs VID / Massimo Girardi / Stathis Lazarides / Bjorn Wolf
New Dutch School
DOKA
22:00 – 05:00
Dario Zenker / Jeremy P. Caulfield / Cesare vs Disorder / Frank Haag / William Köster/ Ohrwert
Meubel Stukken, Monday & RSS present:
OBJEKTIVITY meets AVOTRE
Het Sieraad
22:00 – 04:00
Dennis Ferrer / Santé / Yousef / Andre Hommen / Philip Bader / Sidney Charles
Poesjes & Katers by Lady Bee the ADE Edition
Club NYX
22:00 – 06:00
Vato Gonzalez & MC Tjen / Skitzofrenix / Dyna / Kenneth G / Stefan Vilijn / Lady Bee / GirlsLoveDJs
Nachtcollege presents:
Pokerflat & Jackathon
BARKODE
22:00 – 08:00
Steve Bug / Heidi / Steve Bug / Martin Landsky / Sierra Sam (Live) / Daniel Wilde / Daniel Dexter
Psyko Punkz Showcase
Melkweg
22:00 – 05:00
Psyko Punkz
Pukka Up ADE Showcase
Heineken Hoek
22:00 – 04:00
Ron Carroll / Seamus Haji / Lucien Foort / Jonathan Ulysses / Ridney / Ted Nilsson / Mark Robinson /
Rauw, Decked Out! and Barkers present:
Rauw 10 years
Melkweg
22:00 – 05:00
Jackson and his Computer Band / Joost van Bellen / 2 Many DJs / Riton / Aeroplane / Alex Metric
Schwung presents:
Sleaze Records ADE Special
Transformatorhuis
22:00 – 08:00
Cari Lekebusch / Gary Beck / Alex Bau / Pfirter / Hans Bouffmyhre / Folker Zwart
Suntree Records / Bounce House Recordings / Clubdecoratie
Club 8
22:00 – 04:00
Steven Stone / Berny / DK Watts / Da Sunlounge / Kenny Summit / Easy Ryan / Kajan Chow / Oded Nir
DJ-World presents:
The Originals
Van Dyck Bar
22:00 – 04:00
Stonebridge / The Cube Guys / Nick Fiorucci / DJ’s from mars / Rob Boskamp / Ivan Pica / Lissat and Voltaxx
Tomorrow Is Now, Kid! x Slapfunk Records Label Night
Club Up
22:00 – 04:00
Dungeon Meat / Alex Salvador / Samuel Deep / Malin Genie / Anil Aras / Daan Groeneveld
Yoshitoshi presents: Sharam, Pirupa, Uto Karem, Andhim, Hollen, Sisko Electrofanatik & Daniel Sanchez
WesterUnie
22:00 – 04:00
Sharam / Andhim / Uto Karem / Pirupa / Hollen / Sisko Electrofanatik / Daniel Sanchez
True Soldiers Productions presents:
Dub Explorations – ADE Heavyweight Edition
OT301
22:30 – 04:00
The Illuminated / Joe Nice / BunZer0
All Gone Pete Tong
AIR
23:00 – 05:00
Pete Tong / Skream / Tensnake / Ben Pearce / Shadow Child / Jaymo & Andy George / Unit 7 / Walker & Royce
BACKSTAGE X ZeeZout
Chicago Social Club
23:00 – 07:00
Dusky / George Fitzgerald / Huxley
Bongo Tone and Undergroovy ADE Special
Club Roque
23:00 – 04:00
Gerald Henderson / Dj Haro / Rio Dela Duna / Tune Brothers
Gregor Tresher presents:
BREAK NEW SOIL
Studio 80
23:00 – 07:00
Extrawelt / Gregor Tresher / Petar Dundov / Patrick Siech / Maxime Dangles / Per Hammar / Bram Fidder / Some Chemistry
Full Spectrum x Soepermarkt
COX
23:00 – 05:00
The Benelux / Caïro Liberation Front / Hamertje Tik / Gosto / Kult Kwartier / DJ Moes
Get Lucky ADE Edition
Rain
23:00 – 04:00
Howard D / Lucky Charmes / Andy Callister
Mike Scot & Dvars present:
iCulture
Dvars
23:00 – 05:00
Spiritchaser / Audiowhores / Mike Scot
ADE Showcase – KKC & Switch Entertainment & Housestars Bookings present:
Kingdom In da House
Dansen bij Jansen
23:00 – 04:00
StoneBridge / D.O.N.S. / Peter Gelderblom / Maurizio Inzaghi DJ Ralph / Jesse Voorn / Kid Chris / Niels van Gogh
Groovmill presents:
Lowriders Recordings ADE Showcase
Winston Kingdom
23:00 – 04:00
Arts The Beatdoctor / Julien Mier / FilosofischeStilte / HALP / Ruwedata
NON Records ADE Label Night
De Balie
23:00 – 05:00
Palmbomen / Marius (Live) / Antenna (Live) / Magnesii
Nurvous Records (NYC) – ADE Showcase
ClubNL
23:00 – 07:00
Climbers / Murk / Poupon / Kraak & Smaak / NSFW / Nhan Solo / Ogris Debris / Kreature
RAM Records presents:
RAM ADE Special
Paradiso
23:00 – 05:00
Andy C / Calyx & Teebee / Wilkinson / Loadstar / Delta Heavy
Paul Ritch, Daniel Stefanik, Kabale und Liebe at…
Soweso & We Dig. Music ADE Showcase
BEATCLUB
23:00 – 07:00
Paul Ritch / Daniel Stefanik / Kabale und Liebe / Lauhaus / Chris Carrier / Jef K
White Rabbit invites Off Recordings
Sugar Factory
23:00 – 06:00
Teenage Mutants / La Vondél / Francesco Robustelli / Maya J / ME.N.U. / No Reset / Andre Crom / Betoko / Leftwing & Kody
Yellow Claw ADE Special
Bitterzoet
23:00 – 04:00
Yellow Claw / DJ SNAKE
Jimmy Woo presents:
Yours Truly ADE Special
Jimmy Woo
23:00 – 04:00
The Flexican / MC Sef/ SirOJ / MC Fit / FS Green

Voeg een reactie toe

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *