AFCA

ADE Special 3.0 Dag 3

Dag 3 ADE. Check hieronder de DJ`s die vanavond in Amsterdam optreden






Hier de complete agenda dag 3:

Full Spectrum presents:
Making Waves Winston Kingdom
00:00 – 05:00 H-SIK / Liar / DJ DNS / David Douglas / Seven League Beats / J-Dane Outsiders ADE Showcase VLLA
07:00 – 13:00 Yannick Robyns / Esther Duijn / Tim Schilder / Daniel Spanjaard / HIGHtower / Vonder ADE Op de Valrave Undercurrent
17:00 – 06:00 Mauro Picotto / Felix Da Housecat / Solee (Live)/ Ruttenbergs / Boss Axis / Tahko Beatguide Launch Party Toren
17:00 – 05:00 Rauwkost / Moritz & Wub / Elliver / Boris Becker & Raskat / Zuurb Kiss & Connected Talent present: Casa Musica
Day 3 Lovebirds and friends Rose’s Cantina
17:00 – 05:00 John Morales / DJ Spen / Sean Gorham / Simon ‘Schooly’ Philips / DJ D-Rok / Leroy Rey / Rob Manga & many more SCHUIM presents
OUR Finest Residents Café Schuim
18:00 – 03:00 Lady Lago / Esta Polyesta / Nandos sLick! (IND) showcase & network drink ClubNL
18:00 – 22:00 Arjun Vagale / Ankytrixx / Miss Melera / Ant Brooks / Alex Mine / Anish Sood / Priyanjana ATR
1.FM Presents: Amsterdam Trance Radio Evening Bash Club Roque
19:00 – 23:00 Ana Criado (Live PA Show) / Susana (Live PA Show) / BeatService (DJ Set) / Jorn van Deynhoven (DJ Set) Mike Scot & Dvars present:
RiskSoundSystem presents: ThePoppenkraam Dvars
19:00 – 23:00 Mystery Guest(s) / Barbara Tucker / RiskSoundSystem / Diephuis Squz Agency DJ’s & Drinks Café Struik
19:00 – 00:00 Line-up to be announced Stepkids ADE Special Paradiso
19:00 – 21:30 (Upper Room) Stepkids The Subs (Old Hall) Melkweg
19:30 – 22:30 The Subs Official ADE 2013
Amsterjacked vs Lofrequency CUE Bar
20:00 – 04:00 Jason Hodges / Chuck Daniels / Sturdus / Wayne Brett / Tommy Largo / Soul de Marin the 1200 Warriors / Sista Stroke Baskerville Kickoff Album Tour Sugar Factory
20:00 – 23:00 Baskerville / Just Regular Guys / Olaf Stuut Beach Disco meets Bobbin Head Music Club BlinQ
20:00 – 23:00 Dave Mayer / Husky / Carl Hanaghan Paradiso & Bitterzoet present:
Buraka Som Sistema Bitterzoet
20:00 – 23:00 Buraka Som Sistema Mjuzieek Label Night Luminaa
20:00 – 04:00 Audiowhores / Jonathan Ulysses / Peter Brown / Jay C / Pray for More / Rob Boskamp / Wise D & Kobe Amsterdam Live On Stage presents:
ADE LIVE BASH De Overkant
21:00 – 04:00 Goldfish / Clean Bandit / Bakermat / Sander Kleinenberg / Anton Kuertz DGTL & Jamie Jones present:
Paradise Scheepsbouwloods
21:00 – 07:00 Jamie Jones / Âme / The Martinez Brothers / Infinity Ink / Richy Ahmed / Russ Yallop / wAFF The Full Glass presents:
Sistrum Recordings DOKA
21:00 – 05:00 Patrice Scott / XDB / Chris Mitchell / Johannes Volk /Amir Alexander / Ocke Weeda & Willem /entrée presents:
Trouw at Concertgebouw, hosted & recorded by Red Bull Music Academy Het Concertgebouw
21:00 – 23:30 Patrice Bäumel / Henrik Schwarz Instruments & Het Nederlands Kamerorkest / DARKSIDE Visionquest presents:
ADE Superpleasures Amsterdam Roest
22:00 – 06:00 Seth Troxler / Benoit & Sergio (Live) / Ryan Crosson / Shaun Reeves / Subb-an & more Steam Music Network presents:
Aras & Discotronic Night Little Buddha Amsterdam
22:00 – 06:00 André Galluzzi / Dana Ruh / Marius Lehnert SubTone presents:
Atjazz & Friends Supperclub
22:00 – 04:00 Atjazz / Osunlade / Jullian Gomes / Si Tew / DJ Tipz / Kid Fonque / TrueSelf / At One / Kyri R2 / Pascal Morias + More.. UDC presents:
Booka Shade Live, Cristian Varela & Timo Maas Amsterdam Studio’s
22:00 – 05:00 Booka Shade (Live) / Butch / Radio Slave / Patrick Bodmer (M.A.N.D.Y.) / Cristian Varela / Timo Maas CIMA, Clubdecoratie, Kimco Entertainment & Nordic Trax Club 8
22:00 – 04:00 Charles Webster / Luke McKeehan / Nacho Marco / Kirby / Gavin Boyce / Christoph / Fred Everything /Kajan / STEEF Click ADE
Click presents: AD Bookings, Souvenir & Wilde, Hey! & Freude am Tanzen, Idoubleyou WesterUnie
22:00 – 09:00 The Advent (Live) / Steve Rachmad / Tiefschwarz / Noir / Mathias Kaden / Michel de Hey Clone x Delsin x Rush Hour – Amsterdam Dance Event Special TrouwAmsterdam
22:00 – 07:00 Xosar live / Tom Trago (Live) / Gerd / KiNk (Live) / Antal / Delta Funktionen / Alden Tyrell (Live) / Conforce Friday night at Club NL!
Dance Paradise presents: Eelke Kleijn and DPM ClubNL
22:00 – 05:00 Blackbirdz / Eelke Kleijn / Midletoyz Dave Clarke Presents Melkweg
22:00 – 06:30 Dave Clarke / Live: Karenn / Agoria / Kenny Larkin / Boddika / Happa / Jeff Rushin & Nicole Rosie / Estroe / Mr. Jones ADE Special
David Guetta & Chuckie The Sand
22:00 – 06:00 David Guetta / Chuckie / Showtek DJ-World presents:
De Speel-tuin (The Play-ground) Soho
22:00 – 04:00 Jeroen Post / Sean Finn / DJ Syllie G / Raphaella Brown / Rob Boskamp / Stay C / Ignacio / DJ Q / Djane Pretty Pink Dekmantel ADE MC Theater / North Sea Jazz Club
22:00 – 06:00 Joy Orbison / Omar S / Ben UFO / Pangaea / Pearson Sound / L.I.E.S. / Midland / Mix Mup & Kassem Mosse / Anthony Naples Diepzinnig: Bakermat & Bloes Brothers ADE Special Odeon
22:00 – 10:00 Bakermat / Joris Delacroix / Nico Pusch / Franklin Reeves / Cat Carpenters Dirty House ADE Special Van Dyck Bar
22:00 – 05:00 Vato Gonzalez / La Fuente / Skitzofrenix / Dyna / Stefan Vilijn / Kenneth G / MC Tjen BEATCLUB presents:
Diynamic Showcase BEATCLUB
22:00 – 08:00 Solomun / David August / H.O.S.H. / Uner / Kollektiv Turmstrasse / NTFO / Adriatique / Karmon Audio Obscura presents:
ELLUM & Life and Death ADE Showcase Muziekgebouw aan ’t IJ
22:00 – 06:00 Maceo Plex / Tale of Us / Plaid (live) / Clockwork / Aril Brikha (live) / DJ Tennis / Pepe Bradock / Danny Daze Full Crate & Mar ADE Special Paradiso
22:00 – 22:45 Full Crate & Mar Ferry Corsten presents:
Full On & Pure Trance Panama
22:00 – 09:00 Ferry Corsten / Sied van Riel / Solarstone / Giuseppe Ottaviani (Live) Hardsoul Pressings and Urbana Recordings ADE Special Heineken Hoek
22:00 – 04:00 Hardsoul (Live ft. Roog, Greg van Bueren and Friends) / David Penn / Audiowhores / Prok ’n Fitch Afrojack presents:
Jacked Homecoming Heineken Music Hall
22:00 – 06:00 Afrojack Katermukke double dates tralala. Desmet Studio’s
22:00 – 05:00 Jan Blomqvist (Live) / Mira & Chris / Schwarzwaelder / David Dorad / tralala soundsystem Kreativ ADE Showcase Amstelhaven
22:00 – 08:00 Lumiere / L’Atelier / Pascal Benjamin / Mulla & Mailman / Eigenwijs / Lucas Wouters / Tim&Ties / Tijn Benedek Winter Edition
LatinXperience Three Sisters Pub
22:00 – 03:00 D-Rashid / Jason Brooks / Mell Tierra / Rob Boskamp / Javi Mula / Mike Lachman / DJ Q mobilee presents:
mobilee ADE Warehouse Session Dhoem Dhaam Warehouse
22:00 – 07:00 Pan-Pot / Anja Schneider / Rodriguez Jr. / Ray Okpara / Re.You MTV presents: Fedde Le Grand Rocks Amsterdam Escape Club
22:00 – 05:00 Fedde Le Grand REAKTOR // Droid Behavior: Interface 44 Rhone Warehouse
22:00 – 08:00 Cell Injection (Drumcell & Audio Injection) / Raíz / Luis Flores LIVE / DJ Hyperactive / Sinfol / Visuals by OKTAform Freddie Glitch & Rasheed Benjamin Brown present:
Red Light Disco Suzy Wong
22:00 – 04:00 Freddie Glitch / Monte Christo / Quinten 909 / BB Deng / WNDWLCKRS What Is Your Remedy?
Remedy Sessions ADE Special Club ABE
22:00 – 05:00 Mark Junior / Vanilla Ace / Lucien Foort / MC Pryme / Samir Maslo / Georgio Star / Jochem Hamerling Hardwell presents:
Revealed Passenger Terminal Amsterdam
22:00 – 05:00 Hardwell / Dyro / Dannic Ricardo Villalobos & Friends Elementenstraat
22:00 – 08:00 Ricardo Villalobos / Onur Ozer / Steve Rachmad / Sonja Moonear / Thomas Melchior / San Proper Awakenings
Richie Hawtin presents: ENTER.M.NUS Gashouder
22:00 – 08:00 Richie Hawtin / Gaiser (Live) / Hobo / Joran van Pol / Matador (Live) / Paco Osuna Meubel Stukken, Monday & RiskSoundSystem present:
SOUL HEAVEN ADE Special Het Sieraad
22:00 – 05:00 Kenny Dope (Masters at Work) / Terry Hunter / Ultra Naté (Live) / RiskSoundSystem / Sy Sez / Marly Mar Heineken Starclub presents:
Tiësto & Calvin Harris Ziggo Dome
22:00 – 07:00 Tiësto / Calvin Harris / Danny Avila / MOTi / Punish/ Sultan + Ned Shepard Vunzige Deuntjes XL ADE Special Studio/K
22:00 – 04:00 Lee Millah / Jack Jameson Basserk ADE special
Dutch Bass OT301
22:30 – 05:00 Bomb Diggy / Maloki / Fellow / Schlachthofbronx / BoeBoe Systematic Recordings ADE Special Chicago Social Club
22:30 – 08:00 Marc Romboy / Robert Babicz / Christian Smith / Martin Landsky / Dusty Kid / Dimitri Andreas / Namito / Pezzner 2000 and One, Monika Kruse and Daniel Sanchez present:
100% PURE X TERMINAL M X BLA BLA Studio 80
23:00 – 07:00 2000 and One / Monika Kruse / Daniel Sanchez / Jay Lumen / Piemont live / Andhim / Macromism / DEMA / Sleepy & Boo Dansen bij Jansen presents:
Animal Kingdom II ADE Special Dansen bij Jansen
23:00 – 05:00 Kristof/Sean Finn/Toka/Jay Frog/Lantei/Jack Jameson/Two White Guys Kletsnat
BoatRave Kletsnat Bootrave
23:00 – 05:00 Jan Rudolph / Yannick Robyns / Matthias Puhlmann / Trish Former Friends / Robèr / Postma Dadadam and Friends labelnight Club BlinQ
23:00 – 03:00 Gregor Salto / Chappell / Chocolate Puma / Leroy Styles / Rob Boskamp / Rancido / Stefan Vilijn Defected In The House AIR
23:00 – 05:00 MK / Nick Curly / FCL / Sandy Rivera / Noir / Franky Rizardo / Copyright / Sonny Fodera / Sam Divine Sandwich & CLUB 2CV present:
Discotexas Picnic Night Club NYX
23:00 – 08:00 Moullinex / Xinobi / Zimmer / Da Chick (Live) / 2CV / The G-Team / Le Fumeur / Mr Mitsuhirato / Hey Girl Hey / Eljany Elektronik Kolektiv Club Underground
23:00 – 05:00 Anonym / Petrichor / Dansor / Christopher Ivor Fanfare & Slave To The Rhythm Club Up
23:00 – 05:00 Julietta / Anthea / Dana Ruh / ANA / Ferro HIP & HYPER presents:
Frankie Knuckles & Erik Kupper with Director’s cut BAUT
23:00 – 05:00 Frankie Knuckles / Erik Kupper / Hector Romero / DJ Meme John Digweed – Bedrock Showcase (Rabohall) Melkweg
23:00 – 05:00 John Digweed MN2S presents:
Kerri Chandler and friends Sugar Factory
23:00 – 06:00 Kerri Chandler / Apollonia Kitsuné Club Night at ADE De Balie
23:00 – 06:00 Moonlight Matters / Jupiter / Punks Jump Up / SHMLSS / Keljet / The Disco Bingo with Mikey Nice & Friends Jimmy Woo presents
Krushgroove ADE Special Jimmy Woo
23:00 – 05:00 Congorock / The Partysquad / Congorock / GirlsLoveDJ’s / Punish / Dirtcaps / Boaz vd Beatz / Saint Liz Numbers x Lockdown ADE Special Paradiso
23:00 – 05:00 Rustie / Jackmaster / Martyn / Benji B / Cinnaman / Spencer / Mickey Pearce / Presk uptempo 180+ BPM early hardcore
Ouwe stijl is Botergeil PAND14
23:00 – 06:00 Ruffneck / Cut-X / Bazooka Rapido Events presents: DEVIATE
PAGANO invites; Chus&Ceballos and The Cube Guys Hotel Arena
23:00 – 08:00 Pagano / Chus&Ceballos / The Cube Guys / Jodee Kitch / Dikky Vendetta / David Hernandez Mike Scot & Dvars present:
Purple Music Night Dvars
23:00 – 05:00 Jamie Lewis / Mike Scot / Baz Sankeys at ADE BARKODE
23:00 – 05:00 Darius Syrossian / Enzo Siragusa / Finnebassen /// Lele Sacchi (InTheMix Radio 2) / The Fresh Kids Showcase Sonic Boom – ADE special powered by Alles Los Agency Bitterzoet
23:00 – 04:00 Swindle / Gomes / Brutuzz / SlickShoota / Akkachar / GuerillaSpeakerz Sweets Rain
23:00 – 04:00 RBDJAN / Greengang / Gio / JayJay / SBMG / DJ Jean / Fajah Lourens / Pascal Moreno The Sound of Tel Aviv Club Roque
23:00 – 05:00 Adam Yehiel / Guy Mantzur / Sahar Z / Dr.Or Faze Magazine presents:
MEANWHILE at ADE Stanislavski
23:30 – 06:00 Timo Maas / Tapesh / Homework / The Man With No Shadow / Juan Sanchez / Prunk / ONNO / Hermanez / Mirella Kroes / Samuel

Voeg een reactie toe

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *