AFCA

ADE Special 4.0 Dag 4

Dag 4 ADE. Check hieronder de DJ`s die vanavond in Amsterdam optreden






Hier de complete agenda dag 4:

Full Spectrum presents:
Making Waves Winston Kingdom
00:00 – 05:00 H-SIK / Liar / DJ DNS / David Douglas / Seven League Beats / J-Dane Full Spectrum presents:
Shit is Bangin’ Winston Kingdom
00:00 – 05:00 DJ DNS / DJ EZD / Turne / Jane Doe / hosted by Diggy Dex Stennis @ Stanis presents; ALOLA | SEXONWAX | TSUBA | DIG DEEPER | PASTEL Stanislavski
00:00 – 06:00 Danny Howells / Omid 16B / 16 Bit Lolitas / Paul Sparkes / Mason / Polydor / NSFW / Kraver / Dani H / Pop on Acid MONDAY & HOJA present:
TRIBE & OFFERING: Zepherin Saint & Boddhi Satva Supperclub
00:00 – 06:00 Zepherin Saint / Boddhi Satva / Manoo / Pascal Morais / Kristel Morin / Marly Mar FORMAT & Octopus Recordings present:
FORMAT & Octopus Recordings ADE After Hour AIR
06:00 – 14:00 Juan Sanchez / Sian / Ambivalent / Secret Cinema / Mirella Kroes / Frank Haag / Kevin Arnemann + Special guests ADE Special
Breakfast Club Melkweg
07:00 – 17:00 Mathew Jonson & Minilogue (3 hour set) (Live) / Prosumer / Levon Vincent / Third Side (Live) / Convextion (Live) Klamme Handjes ADE Showcase VLLA
07:00 – 13:00 Alexander Valentyn / Sombro / Martin Lucas / Pierre August / Faze Click & Labyrinth presents:
Morning sessions WesterUnie
08:00 – 14:00 M.A.N.D.Y. / Edu Imbernon/ Luna City Express / Marco Faraone / Audiofly / Ultrasone Club Sandwich Presents:
Club Sandwich ADE Special Muziekgebouw aan ’t IJ
12:00 – 20:00 Aeroplane (6 hour set) / Miss Melera (8 hour set) ADE Label Showcase
Different is Different meets Torque Records BARKODE
12:00 – 21:00 DJ Hyperactive / Redhead / Tom Hades / Drumcomplex & Roel Salemink / Angel Alanis / Folker Zwart / South District Consistent Records Meet and Greet Luminaa
16:00 – 20:00 Daniel Williamsen / Arthur van Dyk / Magnify Kiss & Connected Talent presents: Casa Musica
Day 4 The Reboot Loves Yoruba Rose’s Cantina
17:00 – 05:00 Osunlade / Nomumbah (Ale Reis & Andre Torquato)/ Bobby Mash / Dr Tiong / Kyri R2 / At One / Diephuis & many more ADE
Een Zware Dobber A’dam-Rijnkanaal
17:00 – 23:00 KlangKuenstler (DE) / She’s Kim / Majorie / Lidewij Meet & Eat with Mainground and Adapt Recordings Little Buddha Amsterdam
17:00 – 03:00 Belocca / Erick Eerdhuizen / Marco Lys / Jorgensen SCHUIM presents:
Cosmic Disco Records Label Night Café Schuim
18:00 – 03:00 Zweistein / Jon Billick / Brian Morse / Pushkatin & Mills / Gino Lightner / Adjust/Diablo / One D Sounds R Us Recordings ADE Showcase CUE Bar
18:00 – 04:00 Tom Hades / Steve Mulder / Drumcomplex / Roel Salemink / Ozan Kanik / Oz Romita / W&DY Mike Scot & Dvars present:
Taste The Music Label Night Dvars
19:00 – 23:00 Loui & Scibi / Groove Cocktail / Deeplomatik / Twins of Sound Omar Souleyman (Old Hall) Melkweg
19:30 – 22:00 Omar Souleyman Plafonddienst (SAT) Sugar Factory
19:30 – 22:30 Robot Koch / Rangleklods / Julien Mier ADE Ladies Only Network Crash Café Struik
20:00 – 00:00 Line-up to be announced Pepsi DJ Knock Out final by Dancetour & Heroes of Housemusic presents Multitracks Records Heineken Hoek
20:00 – 04:00 Lucien Foort / Andy Jones / Ben Bastion / Lucas Gravell / Yade / Jennifer Cooke Labelparty
Re:introduction Urban Sound of Amsterdam Luminaa
20:00 – 04:00 Javi Mula / Jason Brooks / Lindo Martinez / Rob Boskamp / Rishi Bass / Nick Fiorucci / B-Funky / Bass Robbers / Morinho DJ-World presents:
Soulful Music and Sexy House (S.M.A.S.H.) Club BlinQ
20:00 – 22:00 Dave Doyle / Mark di Meo METRO ADE Special Club ABE
21:00 – 04:00 Hitmeister D / Snelle Jelle / Sheila Hill / Quinten909 RTFKT.NET Night ADE Special OT301
21:00 – 05:00 David Douglas / Portable Sunsets / Kelpe / Throwing Snow / Applescal DGTL & Kompakt present:
20 Years of Kompakt Scheepsbouwloods
22:00 – 07:00 Gui Boratto / Pachanga Boys / Kölsch / Michael Mayer / Elekfantz / CoMa / Saschienne Awakenings
Adam Beyer presents: Drumcode Gashouder
22:00 – 08:00 Adam Beyer / Alan Fitzpatrick / Ida Engberg / Joel Mull / Joseph Capriati / Len Faki Mo Manager presents:
Amsterdam Amsterdam Ludwig
22:00 – 05:00 Beesmunt Soundsystem / SirOJ / Jeff Solo / Vic Crezee Amsterdam Music Festival – DJ Mag Top 100 Awards Show Amsterdam RAI
22:00 – 07:00 Armin van Buuren / Hardwell / Sunnery James & Ryan Marciano / Steve Angello / Fedde Le Grand / W&W R.M.X.D. and Nineties and Nixties present:
Back on Track Three Sisters Pub
22:00 – 03:00 DJ Jurgen / DJ Jose / Mark van Dale / Mike Lachman / The Shrink / DJ Q / Morinho Beasts: Pre Party Suzy Wong
22:00 – 03:00 STEEL ARTIST + TALENT SHOWCASE Chris Liebing presents: CLR Elementenstraat
22:00 – 08:00 Chris Liebing / Tommy Four Seven / Monoloc / Daniel Miller / Dimi Angelis / Juan Sanchez Club NL invites Hurly Burly & Lost and Found Recordings ClubNL
22:00 – 05:30 Guy J / Johnny de Mol / Fady Ferraye / Guy Mantzur / Sahar Z FAUL Productions and Mystic Garden present:
Deeperfect at ADE Desmet Studio’s
22:00 – 05:00 Stefano Noferini / Mr Bizz / Macronism / Hollen Dekmantel ADE MC Theater / North Sea Jazz Club
22:00 – 06:00 Nina Kraviz / Moodymann / Bicep / SDC / Dekmantel Soundsystem / Makam / Vakula / Juju & Jordash Electric Deluxe (Rabohall) Melkweg
22:00 – 10:00 Speedy J / ROD / DVS1 / Lucy / Black Asteroid / Sawlin & Subjected / Giorgio Gigli Exploited
Exploited ADE Label Night De Balie
22:00 – 07:00 Adana Twins / Claptone / Doctor Dru / Kyodai (Live) / Round Table Knights / Shir Khan / Homework / Joyce Muniz / Urulu ADE boatseries
FACT & Voor Pampus Boatseries Day 2 De Ameland (Boat)
22:00 – 05:00 Chez Damier / Mike Shannon / Amir Alexander / Tenpa & Jorge Spencer / DJ Herr / Sirena / Zoran Pillay Big Boss Records & Happy Kids Productions present
Happy People, Dirty Dolls Soho
22:00 – 04:00 Viva la Diva / Made in June / MC Auxs / MC Divine / Ferry de Ruiter / Lupe Hernan Catteneo vs. Nick Warren with special guest Betoko Panama
22:00 – 05:00 Hernan Cattaneo / Nick Warren / Betoko Ace Agency presents:
Kings of Ace ADE 2013 The Sand
22:00 – 05:00 Afrojack / Bassjackers / Martin Garrix / Quintino / Shermanology / Sidney Samson Big Boss Records presents
LEGENDARY Club BlinQ
22:00 – 03:00 Fajah Lourens / Rob and Laura Boskamp / Jason Brooks / D.O.N.S. / Quinten de Rozario / Javi Mula Loveland ADE: Fire! – GEM records – Mistakes Music – NEST WesterUnie
22:00 – 07:00 Egbert (Live) / Maya Jane Coles / Magda / Maetrik / Pan-Pot / Pig&Dan / Sébastien Léger / Spirit Catcher (Live) Magnum Bookings, DJ Mag Spain & Click BARKODE
22:00 – 09:00 Alex Under / Cristian Varela / Uner / Remy NGHTDVSN presents: Fields Amsterdam Roest
22:00 – 06:00 Max Cooper / Minilogue / Fairmont / Gabriel Ananda / Some Chemistry / Arjuna Schiks / Einmusik (Live) / Aril Brikha / Noisia Invites Melkweg
22:00 – 05:00 I Am Legion / Kill the Noise / Neosignal / Alix Perez / The Upbeats / Black Sun Empire Resident Advisor – Amsterdam Dance Event Special TrouwAmsterdam
22:00 – 07:00 Sandrien / Peter van Hoesen / Rødhåd / Young Marco / Motor City Drum Ensemble / DJ Sprinkles / Mr Ties Sidney Samson ADE Takeover Escape Club
22:00 – 08:00 Sidney Samson / No_ID / The Shapeshifters / Funkerman / Raymundo / Sick Individuals Soulfully Yours / Fiasco Events / Clubdecoratie Club 8
22:00 – 04:00 Tommy Largo b2b Menno Overvliet / Funktransplant b2b Chris Calculus, Jiff, Kingsize, Youri / Ed Marco b2b MarcoLoco / Blacksoul b2b Gramophondzie UDC presents:
The Harder Styles Of EDM Amsterdam Studio’s
22:00 – 07:00 Wildstylez / Zany / The Prophet / Deepack / Chain Reaction / DJ Thera / Evil Activities / Promo / The Darkraver These Guys ADE with LittleBig Artists Rhone Warehouse
22:00 – 08:00 Jimmy Edgar / Objekt b2b Call Super (4hrs) / TR\\ER (Live) (Truss & Tessela) / Clouds / Clairvoyance / Kowloon Odyssey Tour D’Amsterdam invites Half Baked ADE Odeon
22:00 – 10:00 Cassy (DE) / Praslea (RO) / Vera (DE)/ Greg Brockmann (UK) / Robin Ordell (UK) Club Underground & Wemusic Company presents:
Urban Legends vs. Urbanology ADE Special Edition Club Underground
22:00 – 05:00 Jerry Foxx / N-DY / Freddy Moreira / Menace / Dewinos / Ross & Iba / El Georgio / Shaq / The Freshmen / Diego Armando Wavefiles, Club Up and Obey presents:
Wavefiles x Obey Radio ADE Special Club Up
22:00 – 05:00 fLako Live(UK) / Samiyam (US) / STWO Live(FR) / Jameszoo (NL) / And more Young Gunz ADE Special Van Dyck Bar
22:00 – 05:00 Firebeatz / Julian Jordan / Jaz von D / Mark Junior / Blasterjaxx / Joeysuki / MC Jollygood / Schella / Gathier [IN]COGNITO Amsterdam Convention Factory
22:00 – 07:00 Ben Sims / Oscar Mulero / Planetary Assault Systems (Live) / Mr. G / Reeko / Darko Esser / Mirella Kroes 3 x NYX: till 9 AM Club NYX
23:00 – 09:00 Party till 9 in the morning 3 Years Lumberjack in Hell DOKA
23:00 – 05:00 Maurice Fulton / Kon / Rahaan Jimmy Woo, Steel Events & CLV present
Beasts ADE Special Jimmy Woo
23:00 – 05:00 Mitchell Niemeyer / Delivio Reavon & Aaron Gill / Special Guest BEATCLUB ADE Special BEATCLUB
23:00 – 05:00 DJ Boris (SCI+TEC) 3hr Set / Joey Daniel / Ici Sans Merci Cartel & VBX ADE Night Festival Studio/K
23:00 – 08:00 Tyree Cooper / Point G / Mark E / Molly / Hold Youth / Ferro / Makcim / De Sluwe Vos / Samuel Deep DJ Broadcast BAUT
23:00 – 05:00 Line-up to be announced DJ Shadow hosted by Riff Raff ADE Special Paradiso
23:00 – 05:00 DJ Shadow / Machinedrum – Vapor City LIVE (Ninja Tune) / Know V.A. KKC & Switch Entertainment & Housestars Bookings presents:
DOS OR DIE Records Label Night Club Roque
23:00 – 05:00 Darude / D.O.N.S. / Maurizio Inzaghi / Peter Gelderblom / Niels Van Gogh / Stefano Pain / Cosmic Funk and many more Elf tot Elf Dansen bij Jansen
23:00 – 11:00 Don Ruijgrok / TrashBounce (Live)/ Nonak Ynnos / Fernweh / Tomas Loeffen Field Records ADE Showcase Paradiso
23:00 – 05:00 ESHU (DJ – 3-Hour set) / Orgue Electronique (Live) / Metropolis (Live) Hed Kandi ADE Special Muziekgebouw aan ’t IJ
23:00 – 06:00 Phil Faversham / Sam Cannon / Eiblin / Steven Quarre / Carl Hanaghan / John Jones /Mc Choral /Ace on Sax /Andrei Russo Plantage13 presents:
Herzblut Recordings ADE Special Sugar Factory
23:00 – 05:00 Stephan Bodzin / Florian Meindl / Paul Hazendonk / Oxia Mike Scot & Dvars present:
Housecall Dvars
23:00 – 05:00 Grant Nelson / Shane D I amtechno Invites: The Triangle Records & 1:53.2 Hotel Arena
23:00 – 08:00 Kaiserdisco / Mark Broom / Uto Karem / Michele Pinna / Gaetano Parisio 24 uur is ons Motto!
MOTTO PAND14
23:00 – 23:00 Knobs / Kid Mistik / Daniela Haverbeck / South District / Minnow / Souris / ONN / Barbara Ford / Paul Laurens Meubel Stukken, FUSE & RiskSoundSystem present:
O.W.A.P. INTIEM ADE Special Het Sieraad
23:00 – 05:00 Todd Terry / Dimitri / Terry Hunter / Kenny Bobien (live) / RiskSoundSystem / Luis Radio / Kid Sublime / Miss Bunty SFFRMKRS present:
SFFRVOL ADE Special Bitterzoet
23:00 – 04:00 MJ COLE//CREAM//SNELLE JELLE//RACHEL GREEN//MC SPYDER//MC LEEROY Verknipt presents:
Suara ADE Special Chicago Social Club
23:00 – 07:00 Riva Starr / Coyu / Pirupa / George Morel / Full Intention / Ramiro Lopez Tettero presents:
Techno Taverna meets Lola ED Amstelhaven
23:00 – 10:00 Jef K / Chris Carrier / And.Id. / John Dimas / Terence:Terry: / Stassy / Tettero Tribal Pulse Rain
23:00 – 04:00 Boom Merchant / Deepfunk / Acidulant / Pole Folder / Sonic Union / Khen Watergate presents:
WATERGATE X SUOL Studio 80
23:00 – 12:00 Tiga / Tensnake / Mathias Kaden / Marco Resmann / Ruede Hagelstein / Daniel Bortz / Chopstick & Johnjon and more We Love & Future Disco present:
We Love Amsterdam ADE Special AIR
23:00 – 06:00 Totally Enormous Extinct Dinosaurs (DJ Set) / Cajmere / Duke Dumont / Benoit & Sergio / Greg Wilson / PBR Streetgang

Voeg een reactie toe

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *