AFCA

Breek van de Week (ADE Special)

Dit keer een speciale breek van de week, het Amsterdam Dance Event is namelijk begonnen.
Hier een nummertje om alvast een beetje in de sfeer te komen.

Dit is er vanavond allemaal te doen:

Kiss & Connected Talent present: Casa Musica
Day 1 Tape & 6th Boroughproject invite their friends
Rose’s Cantina
17:00 – 01:00
Craig Smith 6th Boroughproject / Awanto 3 / Phil Asher / DJ Marcuis / Marcel Vogel / Tape DJ’s /Olivier Boogie & more
7 Stars Music ADE Showcase
Café Schuim
18:00 – 01:00
Frank Lamboy / Jennifer Cuneta / Sean Finn / Marc JB / Victoria Aitken / Rick Dyno / Assie / John Norman / Rodrigo Roura
Casseta Music & Bookings presents
Little Buddha Amsterdam
19:00 – 01:00
Alvita / Kid de Luca / Naffz / Strijder Systeem / Valtiroy / Alex Sandrino / La Fete / Fuzzi Kittenz
Cr2 Records Label night & Live A&R Panel Evening
Club ABE
19:00 – 04:00
MYNC / Vato Gonzalez / Tommie Sunshine / Disco Fries / Loopers / Deorro / Mell Tierra
Mike Scot & Dvars present:
RSR gets connect:d
Dvars
19:00 – 01:00
Random Soul (Live) / Scott Diaz
We are MOON AGENCY
Suzy Wong
19:00 – 23:00
Disfunktion / Nick de Vree / PURESANG / Rene Kuppens / Sam O Neall / STICKYFINGERS / Chelsea / MC D.MC / MC NAS-T
Dinner & Dance Housesession & Vamos
Rain
19:30 – 04:00
Peter Gelderblom / Basti M / Greg Brockmann / Coqui Selection / DBN / D.O.N.S. / Futuristic Polar Bears / Jay C
New Album Release
Kraak & Smaak (Old Hall)
Melkweg
19:30 – 23:30
Kraak & Smaak (Live + DJ Set)
Stereocity Records presents:
Clubology
Three Sisters Pub
20:00 – 01:00
Alex Millet / Pagany / Mirko Paoloni / Paola Peroni / Luca Fegonese / Francesco Cofano / Underdeep Inc / Mirko Paoloni
KiT Album Showcase (support by RBBP)
Sugar Factory
20:00 – 23:00
KiT / RBBP
Luminosity presents: Perfecto Fluoro & Friends
WesterUnie
20:00 – 04:00
Paul Oakenfold / Astrix / Simon Patterson / Neelix / Ferry Tayle / Menno de Jong / Sean Tyas / John ’00’ Fleming
MJUZiEEKAL Education ADE Label Night
CUE Bar
20:00 – 03:00
Blacksoul / Soul Avengerz / Alex Ander / Pray for More / Paolo Barbato / Reza / Jay Santi / Robert Feelgood / Jay C
Mary Go Wild: 25 years of dance in The Netherlands – Official Book Release (Rabohall)
Melkweg
20:30 – 05:00
Joost van Bellen / Secret Cinema / 2000 and One / Steven Rachmad / Michel de Hey
Alles Los Agency DJ’s & Drinks
Café Struik
21:00 – 01:00
Krause (DJ Set) / Full Crate / Bomb Diggy / abeltje x onkeltje
Showcase by Liwyn / EEMM Group / Pilot Agency / Publicity Lab / Ally and canyoufeel.it
ClubNL
21:30 – 03:15
The Shapeshifters / Funkerman / Gramophonedzie / Erick Eerdhuizen / Prok & Fitch / Rene Amesz / DJ Licious / Beauriche
22tracks: 4 Year Anniversary
Ludwig
22:00 – 05:00
Full Crate, Henzel & Disco Nova, Kong & Gratts, Lefto, NickV, Jack Haighton & Aaron Castle
Chapter 21 & Sushi Edit. present:
Afro Deep ADE Special
Chapter 21
22:00 – 03:00
Tyson Banks / Rancido / Cincity / Nixon Dias / Mit Reyem
Alex Kunnari presents: Colors
Panama
22:00 – 04:00
Alex Kunnari / Darude / Tom Fall / Maison & Dragen / K-System / Joonas Hahmo / Heavyweight
Recreo & Cheeky Monday present:
Ambush ADE Showcase
Winston Kingdom
22:00 – 04:00
Critical Impact / Dazee / Carasel / Daddy Nature / Jman
Dirty Dutch & ADE present:
Chuckie
Paradiso
22:00 – 05:00
Chuckie (5-Hour Live Set)
Colors – Amsterdam Dance Event Special
TrouwAmsterdam
22:00 – 07:00
Julio Bashmore / Funkineven / Kowton / Cinnaman
DJ Lo Down Loretta Brown aka Erykah Badu (DJ-Set) ADE Special
North Sea Jazz Club
22:00 – 04:00
DJ Lo Down Loretta Brown aka Erykah Badu
Green Room ADE Special
Bitterzoet
22:00 – 03:00
Kristoff / JackJameson / Cursed P
Animo x Bangers & Mash x Our Society present:
Local Talk Label Night
DOKA
22:00 – 03:00
HNNY / Chesus / De Sluwe Vos / Mats & Tooli
Awakenings
Luciano & Carl Craig present: Cadenza & Planet E
Gashouder
22:00 – 08:00
Luciano b2b Carl Craig (3h set)/ Andrea Oliva / Stacey Pullen b2b Mirko Loko / Nic Fanciulli
Pleinvrees & STRAF_WERK presents: Stil vor Talent
Club Underground
22:00 – 05:00
Oliver Koletzki / Niconé & Sascha Braemer / HVOB
Room with a View meets Phat Elephant: Amsterdam Dance Event special
Club Up
22:00 – 04:00
Dairmount / Nowakowski / Si Tew / Smok
Sander van Doorn presents: DOORN Label Night
Escape Club
22:00 – 04:00
Sander van Doorn / Quintino / Moguai / Firebeatz / DubVision / MC Haits
Dubfire presents:
SCI + TEC X Warung X D.Edge
Elementenstraat
22:00 – 08:00
Dubfire / Audion live / Miss Kittin / Tiga / Oliver Huntemann / Carlo Lio / Shaded live / Renato Ratier / Tapesh
EPM Productions presents:
Soundgrooves Party
Luminaa
22:00 – 03:00
Midnight Society / Frank Lamboy / Mike Ivy / Sagia / Bass Rokwell / Attila Draviczki
Unconditional ADE special
BARKODE
22:00 – 06:00
WiLDKATS / Walker & Royce / Nhan Solo / Cleavage / Bart van Rijn / Milan
Van Dyck Bar presents: The Kick-Off
Van Dyck Bar
22:00 – 04:00
Apster / Bobby Burns / Leroy Styles / Ralvero / Nouveaubeats & Vince le Fin / MC Yanto
Steve Lawler presents:
Viva Warriors
BEATCLUB
22:00 – 06:00
Steve Lawler / Nick Curly / Darius Syrossian / Philip Bader
1.FM presents: Global Power Radio Night (Club 1 & Punch)
Club Roque
23:00 – 04:00
Sugarstarr / Pete Gooding / Clint Maximus / YoAv Arnon / JonathanB / Nir Shoshani / Muzarco / Tami Bibring / Amotz Toka
3voor12 Amsterdam
BAUT
23:00 – 05:00
Guerilla Speakerz / Presk / Liar / FilosofischeStilte / Akkachar
Meubel Stukken, RiskSoundSystem, Soulistic Music, RT Agency present:
Black Coffee & Friends
Sugar Factory
23:00 – 05:00
Black Coffee / DJ Strat3gy / RiskSoundSystem / Rancido
Dyro & Dannic present:
Daftastic vs. Front of House
Jimmy Woo
23:00 – 04:00
Dyro / Dannic / Sick Individuals / Jordy Dazz
Frameworx Music ADE Showcase
Odeon
23:00 – 05:00
Sander Young b2b Pieter Steijger / Dirk Dali / Vekx
DJ Sneak presents:
I’M A HOUSE GANGSTER
Studio 80
23:00 – 07:00
DJ Sneak / Todd Terry / D’Julz / DJ W!ld / Darius Syrossian / Ramon Tapia / Tripmastaz / De Sluwe Vos / Tommy Largo
KrancK & IWW Munich
Amstelhaven
23:00 – 05:00
Maxâge / Fabian Kranz/ Sebastian Kranz / Bergmann / Simon Morris / JVW
Dansen bij Jansen & Megaton Records presents:
Megaton Records Loves Amsterdam
Dansen bij Jansen
23:00 – 04:00
Blasterjaxx / Mightyfools / Mike Hawkins / Dem Slackers / Pablo Oliveros / And more
Protocol Recordings Label Night
Nicky Romero and friends
Melkweg
23:00 – 05:00
Nicky Romero
ADE special
Sistemsiz x Orthogon Wolf
OT301
23:00 – 04:00
Brenmar / Sam Tiba / FS Green / Gurney-Champion / Chamireaux
Warner Dance music labels Big Beat, bitclap!, and Neon Records present:
Dance Music Karaoke (Theatre – Upstairs Room)
Melkweg
23:59 – 05:00
ADE Delegates Only! – Hosted by Tommie Sunshine

Voeg een reactie toe

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *